Ból kolan podczas zginania i podwyższone CRP

Dzień dobry. Od jakiegoś czasu strasznie bolą mnie oby dwa kolana, najbardziej przy zginaniu (siadanie, wstawanie) ból promieniujący do całej prawej nogi najbardziej w nocy i przy siedzeniu. W lewej nodze promieniowanie do łydki. RTG nic nie wykazało, w badaniach krwi podwyższone CRP. Jakie badania powinnam wykonać, żeby zdiagnozować co mi jest?

Rtg w standardowych projekcjach pokaże np wysokie ustawienia rzepki, potrzebne jest tzw osiowe rzepki