Ból kolan w 34. tygodniu ciąży bliźniaczej

Witam Jestem w 34 t.c. blizniaczej i bol kolan staje sie nie do wytrzymania-coraz bardziej przeszkadza w codziennych czynnościach, wstawanie jest coraz trudniejsze. czy sa jakies masci lub żele ktore mogę stosować i nie zaszkodzą dzieciom a przyniosą ulgę? Dodam tylko że odpoczynek nie pomaga bo i tak po leżeniu trzeba wstać. Staram się nie przemęczać ale każde wstawanie z kanapy, łóżka to ból. Na chwile obecna w ciazy blizniaczej przytylam 10kg. Bede wdzieczna za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.