Ból kolana 2,5 miesiąca po artroskopii

jestem 2,5 miesiąca po artroskopii kolana,usunięto mi 20%łąkotki,przerośnięty fałd maziowy i obrobiono uszkodzoną chrząstkę głowy kości udowej.Prowadziłam rehabilitację zgodnie z protokołem. po miesiącu dostałam skoncentrowany kwas hialuronowy do stawu,a po 2 miesiącach rozpoczęłam umiarkowana aktywność fizyczną-2x w tyg treningi fitness z małym obciążeniem. od tygodnia kolano po wewnętrznej stronie bardzo boli nawet przy chodzeniu . może boleć czy nie powinno?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym wstrzymanie się z treningami fitness i skonsultowanie się z fizjoterapeutą aby dobrał odpowiednie ćwiczenia na tym etapie po zabiegu. Pozdrawiam.