Ból kolana 5 miesięcy po zabiegu artroskopii
Dzien dobr, jestem 5 miesiacy po artoskopi kolana, konflik rzepkowo-udowy, w st.dniach mialam robiony rezonans magnetyczny z kontrastem,czy to mozliwe ze mam na nowo chondromalacje klykcia przysrodk.kosci udowej? Dodam, ze od operacji kolano boli.. i jest o wiele gorzej niz przed nia! Pozdrawiam

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Trening na zdrowy kręgosłup
Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.
Witam,
Jeżeli dolegliwości bólowe się utrzymują bądź są jeszcze większe sugeruje pilna konsultacje ortopedyczna. W sytuacji chondropatii stawu kolanowego bardzo często pomaga kuracja kwasem hialuronowym bądź ponowna artroskopia. Sugeruję konsultację u specjalisty ortopedy.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu