Ból kolana a wskazania do artroskopii

nie mogę biegać boli mnie z boku kolana i z tyłu kolana, jedynie mogę jeździć rowerem, byłem u ortopedy, ale zlecone przez niego zabiegi nie pomogły, czy artoskopia na którą się tak bardzo długo niestety czeka, pomoże mi i będę mógł grać w piłkę i biegać jak dawniej?

Szanowny Panie,
Kwalifikacja do artroskopii może nastąpić jedynie po badaniu lekarskim i wykonaniu badań obrazowych. Sugeruję konsultację u specjalisty ortopedy.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak

Dzień dobry,

Aby odpowiedzieć na pytanie czy artroskopia pomoże należy ustalić przyczynę Pana dolegliwości bólowych. Podstawą jest tutaj konsultacja lekarska oraz wykonanie badań obrazowych. Na ich podstawie lekarz będzie w stanie ustalić dalsze postępowanie lecznicze.

Pozdrawiam serdecznie.