Ból kolana i dyskomfort po upadku

Ok.3 tygodnie temu upadłam z wysokości (parapet) prosto na kolano na panele. Spuchło i zrobił się krwiak, małe skaleczenie, ale to zeszło. Jednak odczuwam w tym kolanie dyskomfort przy np.: wchodzeniu po schodach, pojawia sie też pieczenie i uczucie gorąca w kolanie i na górnej częsci stopy. Tego wczesniej nie miałam. Czy powinnam z tym iść do ortopedy?

Dzień dobyr,

Jeśli objawy utrzymują się ponad 3 tygodnie i nie widzi Pani poprawy warto udać się do lekarza. Być może została uszkodzona jakaś struktura w stawie kolanowym, ale by to stwierdzić należy wykonać badania obrazowe.

Pozdrawiam serdecznie.