Ból kolana i dyskomfort podczas zginania nogi

Dość często gram w piłkę nożną i ostatnio zaczęło mnie boleć prawe kolano (u góry, tuż nad rzepką) Czuję dyskomfort przy zginaniu a przy dłużej zgiętym kolanie ból jest dość silny. Dodam, że kolano jest opuchnięte i dość często miewam z nim problemy. Czy może to być coś groźnego? Warto udać się do specjalisty?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na patologie w obrębie stawu kolanowego. Proszę nie bagatelizować objawów, tylko udać się do specjalisty ortopedy, który pokieruje dalszym postępowaniem.