Ból kolana i prawidłowy wynik USG
Witam. Mam problem z kolanem. Boli mnie jego tylnia cZesc, tylnia strona Na zgieciu! Glownie mnie boli kiedy kucam (zginam noge) lub jak leze chcac ja wyprostowac. Jak mialem przerwe swiateczna w pracy 2tyg, to poszedlem do ortopedy, akurat wtedy przestala mnie bolec, i na USG nic nie wyszlo :( lecz pierwszego dnia kiedy wrocilem do pracy zaczelo kolano strasznie bolec. Zaczalem brac leki: TOLPERIS i NIMESIL + voltaren gel i byl efekt ale przez 7 dni bol sie zmniejszyl ale tylko przez okres 7dn

MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki o kolejne badania obrazowe lub artroskopię. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.