Ból kolana i stan zapalny w więzadle pobocznym przyśrodkowym

Witam, proszę o poradę w sprawie dalszego postępowania. Od miesiąca odczuwam ból kolana, od wewnętrznej strony, tak jakby pod rzepką. Kolano"trzeszczy". Objawy wystąpiły po weekendzie, kiedy bardzo dużo spacerowałam.Byłam u dwóch ortopedów, jednak stawiają rozne diagonozy. Dodam, że robiłam usg, które w dostępnym w badaniu obszarze wykazało stan zapalny w więzadle pobocznym przyśrodkowym. Dodatkowych badań mi nie zlecono. Mam brać glukozaminę. Proszę o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

aby moc się wypowiedziec konieczne jest badanie lekarskie. proponuję udać się do lekarza ortopedy . jezeli kjest potwierdzony stan zapalny konieczne jest dalsze postępwoanie.