Arthron complex a ból kolana

Od ponad 2 lat boli mnie lewe kolano. Kontuzji z kolanem nie miałam. Trenowałam siatkówkę 6 lat, ale w sierpniu skończyłam. Na rtg i usg nic mi nie wyszło. Chodziłam na rehabilitacje, ale tez nie pomogło. Miesiąc temu miałam uczucie jakby ktoś ściskał mi nogi od kolan w dol. Ból był bardzo silny, ze nie mogłam stać. Biorę tabletki Arthron complex. Proszę o jakieś wskazówki i co robić dalej. Dodam, ze jestem osoba młoda i martwię się, że kontuzja pozostawi w moim organizmie ślad na całe życie. Chciałabym się dowiedzieć czy tabletki Arthron complex są skuteczne i czy faktycznie jest szansa, że pomogą na moje dolegliwości? Czy może jednak powinnam zastosować jakiś inny, silniejszy lek niż Arthron complex? Nie wiem czy zwykłe tabletki są wystarczająco skuteczne żeby pomóc na tak poważną kontuzje... Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z ortopedą, najpewniej konieczne będzie wykonanie badania rezonansu magnetycznego, który w połączeniu z dotychczas wykonanymi badaniami da pełen obraz na temat stanu kolana. Bez tego ciężko jest jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie co do przyczyny bólu.