Ból kolana i strzelanie kości a możliwe przyczyny

Witam,mam 20 lat i od pół roku mam problem z lewym kolanem. Rtg i usg kolana - wszystko w normie, żadnych nieprawidłowości. Byłam u kilku ortopedów-niestety,żaden nie potrafił stwierdzić co mi jest. Kolano boli mnie szczególnie po dłuższym siedzeniu,także przy próbie robienia przysiadów. Zauważyłam,że gdy napnę mięśnie czworogłowe uda,a potem zegnę nogę,to kolano strzela. Od kiedy wróciłam do codziennych ćwiczeń (1 h roweru) to boli mniej.Co może być przyczyną? Czy jest sens podania kw.hial.?

Zanim cokolwiek Pani sobie wstrzyknie proszę się wybrać do fizjoterapeuty. Może być tak, podkreślam: może, że ból pochodzi od mięśni, a strzelanie to kwestia zaburzeń biomechaniki ruchu. Reedukacja ruchu może być w Pani przypadku skuteczna. Diagnoza i leczenie powinny być poprzedzone wywiadem i badaniem. Pozdrawiam