Ból kolana i uszkodzenie troczka przyśrodkowego rzepki

Dzień dobry , mam wielki problem od 5 lat wzmagam się z kolanem wcześniej byłam aktywna sportowo po ciąży wszystko mnie dopadło 2009 mniałam zabieg na kolano wykręciło mi się i uszkodziło troczek przysrodkowy od tamtego czasu ciągle wyskakuje mi kolano a lekarze nic mi nie pomagają nie wiem co zrobić mam 7 miesięcznego syna i nie mam jak sie nim zająć :(tak jak powinnam nosić go nie mogę proszę o rade .

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.