Ból kolana miesiąc po upadku

Dzień dobry. miesiąc temu upadłam z roweru na lewe kolano ,miałam ogromnego siniaka koło rzepki i bardzo bolała mnie noga smarowałam alta cetem i po 3 dniach mi przeszło. a teraz od tygodnia coraz bardziej boli mnie to samo kolano ,ledwo co zginam kolano a przy tym jest niesamowity ból z wyprostowaniem jest tak samo. spuchło mi i podczas gorącej kąpieli strasznie bolało i momentalnie siniało. Proszę o odpowiedz. dziękuje.

Witam,
Jeżeli po urazie nie była Pani na konsultacji lekarskiej, a teraz dolegliwości bólowe nasilają się sugeruję kontrole u lekarza ortopedy.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu
Klinika Solumed-Ortopedia