Ból kolana od pól roku

Mam taki problem :) Moja dziewczyna narzeka na ból prawego kolana , pół roku temu kleknęła podajże w kościele i zaczęło Ją bolec, Kolano boli Ją już pół roku od momentu kleknięcia. kolano boli Ją gdy klęka, ugina nogę i gdy próbuję Ją wyprostować. To co może być ? czekam na odpowiedz i dziękuje :)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie doszło do nadwyrężenia aparatu więzadłowego stanu. Wskazana konsultacja z ortopedą.