Ból kolana, pięty i opuchlizna łydki

Witam mam pytanie. Moja tesciowa ma klopot z noga. Bardzo ja boli kolana pięty i bardzo puchnie jej łydka. Sprawia jej to trudności w chodzeniu siadaniu i wstawaniu. Przez dolegliwości kolana pięty nie może wchodzić po schodach i chodzić na dłuższe dystanse. W tym momencie nawet wyjście do kościoła jest dużym problemem, a przez ból kolana pięty nie jest w stanie klęknąć, a siadanie zajmuje jej dłuższą chwilę. Proszę mi powiedzieć co to moze być, ten ból kolana pięty i do jakiego lekarza się udać by jej pomóc i żeby kolana pięty jej nie doskwierały. Jakie może być leczenie dolegliwości kolana pięty i czy można spodziewać się cofnięcia dolegliwości? Jestem ciekawa dlaczego pojawia się zarówno ból kolana pięty i opuchlizna łydki. Co może być tego przyczyną? Pozdrawiam.

Małgorzata Panek

Proszę udać się do lekarza POZ. On po zbadaniu nogi Pani teściowej poprowadzi odpowiednio dalszą diagnostykę i leczenie.
Pozdrawiam