Ból kolana po atroskopii i zastrzykach z kwasu hialuronowego

W styczniu 2014r miałam artroskopię kolana prawego-wycięcie fałdu błony maziowej oraz chromdromalacja IIst. rzepki. W marcu i w październiku miałam zastrzyki z kwasu hialuronowego lecz kolano nadal mnie boli jak długo pochodzę a jak je ścisne od strony wewnętrznej to ból staje się nie do wytrzymania. Co powinnam zrobić żeby kolano przestało mnie boleć? Może powinnam zrobić dodatkowe badania? Dodam że przed operacją miałam robiony rezonans.

Ma Pani trwale uszkodzone kolano i proszę nie oczekiwać że będzie ono jak nowe. Ból pojawia się dopiero po dłuższym chodzeniu jak Pani pisze, więc wszystko jest zgodne z Pani stanem miejscowym. Należy walczyć z bólem np przez poradnię leczenia bólu oraz rehabilitację.