Ból kolana po chodzeniu na obcasach lub po treningu

Po chodzeniu na obcasach albo po treningu (zumba) boli mnie prawe kolano. Na drugi dzień odczuwam ból tak jakby przesunęła się kość w kolanie, co przez chwilę uniemożliwia nawet chodzenie. Jak rozchodzę - mogę chodzić, ale nadal troszkę boli. Jak nie ćwiczę - nie boli. Czego może być to objawa? Czy udać się od razu do ortopedy?Powinnam wykonać RTG kolana czy USG?

Szanowna Pani, opisane objawy sugerują patologie w zakresie stawu rzepkowo-udowego. Sugerowałbym najpierw badanie pzrez ortopedę, który określi jakie badania są w Pani wypadku niezbędne w celu postawienia diagnozy. ( RTG staw kolanowego? rtg osiowe rzepek ? rtg osiowe rzepek przy różnych kątach zgięcia stawu kolanowego? usg? nmr?) Pozdrawiam i zyczę szybkiego powrotu do pełni zdrowia