Ból kolana po dłuższej wyprawie rowerowej

Witam, mam 18 lat i dość często jeżdżę na rowerze półtora miesiąca temu pojechałem na długą wyprawę rowerową (110 km bez specjalnych rozgrzewek). W drodze powrotnej zaczęło mnie boleć lewe kolano, ból miną po 2 dniach i od tamtej pory jak wsiądę na rower to zaczyna bolec. Co to może być ? czy to jest coś poważnego ? bo zakładam że tak skoro ból nie mija, i gdzie ewentualnie mam się udać z tą dolegliwością ? POZDRAWIAM z góry dziękuje za odpowiedz

Szanowny Panie,
będzie Pan musiał skorzystać z porady ortopedy. Badanie fizykalne oraz wywiad to podstawa do postawienia prawidłowej diagnozy.