Ból kolana po nieprawidłowym postawieniu nogi

witam, ponad tydzien temu zle stanelam i od tamtej pory bolki mi kolano i czesto promieniuje na całą nogę. lekarz powiedzial ze to zwichniecie i ze po 2 dniach powinno przejsc, zalecil zimne okłady, ale niestety bol nie ustepuje, noga jest spuchnieta. Co może mi dolegać? Czy udać się do ortopedy?

Witam,
Utrzymujący się ból kolana po urazie zdecydowanie wymaga konsultacji ortopedycznej.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii
Narządu Ruchu