Ból kolana po obciążeniu

Witam.Mam 46 lat.6 lat temu spuchło mi kolano i pojawił się ból.Lekarz rodzinny przepisał antybiotyk,bez efektu,potem dał skierowanie do chirurga.Dostałem nowe leki,które wyeliminowały opuchlizne i o osłabiły ból. Od tamtego czasu odczuwam ból w tym kolanie , gdy tylko bardziej go obciąże np.przenosząc ciężar ciała na prawą nogę w pozycji stojącej. Wykonane 2 lata temu prześwietlenie tegoż kolana nie wykazało żadnych zmian.

Szanowny Panie, biorąc po uwage długotrwały wywiad i nadal utrzymujące się doleglwiości bólowe sugeruję konsultację u specjalisty ortopedy. Na wizytę prosze zabrać RTG stawu kolanowego sprzed 2 lat. Pozdrawiam