Ból kolana po rozpoczęciu biegu

Witam. 2 tygodnie temu zaczęłam biegac. Hmm za dużo jak na ppierwszy raz. 3 razy byłam i przebieglsm ( z marszem) 23 km. I od tygodnia mam przerwę bo zaczelo mnie kolano bolec odrazu po treningu od kolana aż do kostki ciągnący klujacy. 3 dni pozniej na majowce pochodzilam sporo i ledwolno szlam bo czulam jakby blokadę w kolanie z bolem promieniujacy na boki chyba sciegien aż do piszczeli, kupiłam opaske na kolano i jest lepiej ale mam problem ze zejściem ze schodów bo czuje lekki ból kolana.

Piotr Pilarski

Bez zbadania nie jestem wstanie nic doradzić. Sugeruję wizytę u ortopedy.

Pozdrawiam.