Ból kolana po stronie przyśrodkowej

Witam. Od kilku lat mam ból kolana po stronie przyśrodkowej. Porównując z drugim kolanem wyczuwam narośl która przeskakuje pod palcami ale jest twarda. Wykonane badania usg i rentgen kolana które nic nie wykazały. Dodatkowo gdy uciskam punkt w okolicy pachwiny, biodra mam takie nieprzyjemne uczucie przejścia impulsu właśnie do tego miejsca w kolanie. Ból jest pulsujący czasem cały dzień albo całą noc nieznośny jakby ktoś wbijał mi igłę w kolano co minutę, dwie. Do jakiego specjalisty się udać.

Renata GrzechociĹska

Sugeruję wykonać USG stawu kolanowego i udać się do ortopedy.