Ból kolana po strzyknięciu w stawie

Mam taki problem wczoraj coś mi strzyknęło w lewym kolanie nad rzepką. Boli mnie i mam problem ze zginaniem kolana

Witam,
Bolesne przeskakiwanie w stawie kolanowym, jeżeli nie było związane z urazem, bardzo często możę być związane z przerośniętym fałdem maziowym. Jeżeli tego typu sytuacje będą się powtarzały sugeruje kontrole u lekarza ortopedy, ewentualnie wykonanie USG celem postawienia diagnozy i dalszego leczenia (zwykle artroskopowego).
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii
Narządu Ruchu