Ból kolana po upadku

Co zrobic upadlam na kolano i boli lekarz mowi ze moze byc zabieg jest mocno stłuczona zawineli i kule kaza do lekarza na drogi tydzien co mi moze grozic

Witam! W wyniku urazu mogło dojść do uszkodzenia struktur stawu kolanowego. Jednak aby dokładnie ocenić powstałe zmiany konieczne jest przeprowadzenie pełnego badania klinicznego. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.