Ból kolana po wypadku samochodowym

6 lat temu miałam wypadek samochodowy, w którym m.in. doszło do: złamania kostki w prawej nodze i stłuczenia kolan. Miesiąc po wypadku w lewym utworzyła się woda. Zdjęcie rtg wykazało przesunięcie rzepek w obu kolanach. Moja rehabilitacja trwa 5 rok. Noszę stabilizatory. Coraz bardziej boli mnie prawe kolano. Gdy idę słyszę jak w ocierają się w nim o siebie kości co sprawia mi ogromny ból. Chodzę na przeproście. Lekarz ortopeda nie umie mi pomóc. Jak można mi pomóc? Pozdrawiam Roma

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Nasilenie Pani objawów wskazuje na to, że być może konieczna będzie interwencja zabiegowa. Sugeruję konsultację z innym specjalistą ortopedą.