Ból kolana po wysiłku fizycznym u 26-latka

Mam problem z bólem kolana po wysiłku fizycznym. Brak obrzęku. Brak zaczerwienienia.

Witam,
proponuję udać się do lekarza ortopedy. Powinien przeprowadzić wywiad, zrobić odpowiednie testy, ewentualnie skierować na dodatkowe badania.

Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam! Opisane objawy wskazują na występowanie nieprawidłowości w obrębie stawu kolanowego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.

witam widocznie sa zmiany o charakterze przeciążeniowym w wyniku najczęściej zmian powięziowych. Proponuję udać sie do fizjoterapeuty pracującego terapia manualną i problem z głowy

Przyczyn bólu kolana po wysiłku może być niestety wiele
w tak młodym wieku bardzo prawdopodobnym może być tzw. chondromalacja (rozmiekanie0 chrzastki rzepki
Czy ból nasila sie podczas chodzenia, a zwłaszcza wchodzenia pod góre czy tez po schodach? Czy wystepuje podczas klekania, przysiadu?
Jezeli tak - to najprawdopodobniej jet to dolegliwosc o której napisałęm.
W celu sczegółowego poznania Pana problemu - zachecam do konsultacji Ortopedycznej