Ból kolana po zabiegu artroskopii

Ból kolana. Prawie 5 miesięcy temu miałem artroskopie kolana, gdzie został usunięty fragment łąkotki. Do dziś odczuwam ból pod kolanem, narastający, promieniujący, pulsacyjny. Przed zabiegiem takiego bólu nie odczuwałem. Czy to ma tak być po usunięciu łąkotka czy jest coś z kolanem nie tak. ??

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe bez wątpienia wymagają konsultacji ortopedycznej. Bez wątpienia nie są to bowiem naturalne objawy po zabiegu usunięcia łąkotki. Na wizytę u lekarza proszę zabrać dokumentację z zabiegu (kartę informacyjną).