Ból kolana podczas stania na prostej nodze

Witam. Od paru miesięcy dokucza mi straszny ból kolana podczas stania na prostej nodze. Kolano nawet po nocy jest mocno opuchnięte. Wykonuje prace stojącą,, zgłosiłam sie do ortopedy i otrzymałam leki przeciwzapalne,które nie przyniosły żadnej ulgi. Kolano boli równiez podczas siedzenia z nieruchomą nogą. Potrafi sie samo zginac. Usg - wszystko prawidłowe jedynie powiekszony zachylek gorny kaletki.Ponowna wiyta u ortopedy i usłyszałam: boli no to boli,puchnie to puchnie. Co robić z tym kolanem

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli dolegliwości utrzymują się pomimo leczenia, powinna mieć Pani przeprowadzoną dokładniejszą diagnostykę stawu kolanowego. Sugeruję konsultację z innym specjalistą ortopedą oraz ew. reumatologiem.