Ból kolana podczas uprawiania sportu

Witam, mam 21 lat i mam problem ze swoim kolanem. Problem polega na tym, że gdy chodzę, stoję robię cokolwiek bez wysiłku to nic się z nim nie dzieje. Problem pojawia się wtedy gdy np. biegam,gram w piłkę, jeżdżę rowerem, wtedy już podczas uprawiania sportu boli kolano bądź coś w jego okolicy czasem jest to ból nad kolanem czasem z prawej strony i bardzo rzadko z tyłu. Byłem u lekarza i niestety nie zdołał mi pomóc, jedyne co to kazał smarować żelem dla sportowców. Proszę o pomoc

Witam,
Aby określić patologie stawu kolanowego, a tym samym zaplanować leczenie, wymaga Pan badania przez lekarza specjaliste oraz diagnostykę ( USG ew NMR )
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu
Klinika Solumed-Ortopedia