Ból kolana przy większym wysiłku i ciągłe skręcenia stawu kolanowego
Dzień dobry. Zmagam się z problemem w kolanie od ponad 3 lat. Przy większym wysiłku czy przy bieganiu okropnie mnie boli. Ciągle mam skrecony staw kolanowy. Raz lekarze stwierdzają rozdarcie lekotki pozniej nagle to znika,następnie zbiera mi się w kolanie płyn. Pozniej po rehabilitacji znika. Ale nadal bardzo mnie boli. Robiłam rezonans magnetyczny ale na nim też nic nie wykazali. Co mam robic?

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Trening na zdrowy kręgosłup
Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.
Witam,
niestety wyniki MRI są obarczone błędami fałszywie dodatnimi i ujemny. Opisywane przez Panią dolegliwości wskazują na konieczność wykonania u Pani zabiegu artroskopii chorego stawu kolanowego.