Ból kolana przy zgięciu po naderwaniu więzadeł

Witam, jestem 2 msc po naderwaniu więzadeł, zrobiłem usg i nie wykazało nic groźnego. Zalecenia radiologa - orteza przez miesiąc, a następnie rehabilitacje. Noga przestała mnie bolec po ok tygodniu, więc zrezygnowałem z ortezy (mój błąd..) i teraz pytanie, przez jaki okres czasu będzie dokuczał mi ból przy maksymalnym zgięciu kolana ? dodam, że nic kompletnie mnie nie boli przy normalnym chodzeniu, czy próbie biegu, lecz dalej czuję lekką niepewność co do powtórzenia się urazu

Witam.
Z tego co Pan pisze wynika że kolano jest lekko niestabilne. Ból przy mocnym zgięciu może świadczyć o niepełnym zroście więzadeł.
Proponuję kinezyterapię i trening propriocepcji. Ból powinien ustąpić a samo kolano stanie się ,,pewniejsze" co zredukuje prawdopodobieństwo kolejnego urazu.

Pozdrawiam.