Ból kolana przy zginaniu i trzask

Witam. Od kilku dni boli mnie prawe kolano.Ból pojawia się od wewnętrznej i przedniej części kolana przy zginaniu.Przy mocniejszym zginaniu słychać jakby pękało.Ponadto w kolanie gdzie boli czuje jakby promieniowało.Podczas chodzenia tego nie odczuwa się, ale jak się siedzi to odczuwa się ból, muszę wstać i rozprostować nogi.Żeby łagodzić ból stosuje voltarenmax.Byłem u chirurga zrobili zdjęcie kolana, brak uszkodzeń i zmian w kolanie.Co może być przyczyną, jak leczyć i ulżyć żeby nie bolało?

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi odnośnie przyczyny Pańskich dolegliwości. Należy pogłębić diagnostykę obrazową, najpewniej konieczne będzie wykonanie rezonansu magnetycznego kolana.