Ból kończyn dolnych

Ból kończyn dolnych tak jak by były podrapane? Co to za choroba?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno powiedzieć czy to choroba czy też nie. Nie mniej jednak objaw jest niepokojący, szczególnie ,że jak zakładam nie doszło do najmniejszego uszkodzenia skóry na kończynach lub innego wypadku mogącego uszkodzić kości. Warto zgłosić się do neurologa.