Ból korzenia zęba a krwotoczne miesiączki

bol korzenia zeba.witam bardzo boik mnie korzen zeba bylam u stomatologa i wypisal mi dalacin c i dexak lecz bol jest okropny,mam problemy z miesiaczka,mialam krwotok i bralam tabletki przeciwkrwotoczne teraz jesten na cyclo-progynova.ginekolog kazal wstrzymac sie od zabiegow w jamie ustnej.co mam robic,z tego co mowil mi dentysta to byla by ekstrakcja korzenia.ale w tym wypadku chyba nie,prosze o rade bo bol jet okropny

Na podstawie jedynie Pani opisu ( bez badania i zdjęć ) mogę powiedzieć jedynie tyle, że zabieg jest konieczny. Jednak do Pani należy decyzja o jego wykonaniu.