Ból kości guzicznej lub kości ogonowej

Od niedawna mam bol kości guzicznej lub kości ogonowej ciezko mi stwierdzić boli mnie jak dotykam lub gdy siadam nie jest widoczna górka ani zaczerwienienie dodatkowo czasami czuje tak jak by przechodziły po całym ciele dreszcze jestem przemęczona i bolą mnie kości palców stop i dłoni morfologia dobra puls dobry

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Konieczne jest wykonanie RTG kości krzyżowej i guzicznej oraz konsultacja ortopedyczna - lekarz zdecyduje o dalszym postępowaniu i ewentualnym leczeniu.