Ból kości i mięśni, problemy z chodzeniem u 58-latki

CHORUJE OD 4 MC.NAJPIERW BOLAŁY MNIE WSZYSTKIE KOŚCI DŁUGIE I BÓL BUDZIŁ MNIE PO NOCACH.OD 2 M-C MAM OBRZEKI NA NOGACH I PUCHNĄ MI ŁYDKI I UDA.DOSZŁY DO TEGO BÓLE MIĘSNI ISPIE PO 4 GODZ BO WSZYSTKO MNIE BOLI.UCISKAJĄ SKÓRE LUB POCIERAJAC DŁUGO UTRZMUJE SIĘ ZACZERWIENIENIE.ROBIŁAM PET- TYLKO ZMIANY REUMATYCZNE.OBESZŁAM WIELU LEKARZY I NIE MAM DIAGNOZY ABOLĄ MNIE MIĘŚNIE I KOSCI ZACZYNAJĄ SIĘ PROBLEMY Z CHODZENIEM.W WYNIKACH Z KRWI I MOCZU NIC NIE MA.kto mi pomoże?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są dość niecharakterystyczne, co oznacza, że nie ma takiej możliwości, by tylko na ich podstawie postawić konkretną diagnozę. Bez wątpienia należy jednak wykluczyć choroby układowe, schorzenia neurologiczne oraz naczyniowe. Jako pierwszą sugeruję konsultację ze specjalistą neurologiem.