Ból kości i wewnątrz pośladka w 12. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 12mscu ciazy. 3dni temu mialam usg i wszystko bylo dobrze. Od 2dni bola mnie plecy w odcinku ledzwiowym. Dodatkowo czuje bol kosci jakby wewnatrz 1posladka. Utrudnia to chodzenie. Bol pojawia sie i znika. Dodam ze mam corke w wieku 9mscy staram sie ograniczac noszenie ale calkowicie nie jest to mozliwe. Czy ten bol powinien mnie niepokoic? Jak sobie z nim radzic?

Takie dolegliwości bólowe mogą mieć związek z patologią w odcinku lędźwiowo-krzyżowym kręgosłupa. Radzę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z lekarzem rodzinnym. Zapewne konieczne okaże się celem pogłebienia diagnostyki wykonanie RTG kręgosłupa. O wszystkim zadecyduje lekarz po bezpośrednim badaniu.