Ból kości, kręgosłupa, piersi i ręki przy chorobie Scheuermanna

Mam 25 lata cierpie na chorobę schayermana czesto bolą mnie kośći i kregosłup, od nie dawna ból zaczol dokuczać w prawej piersi, a gdzieś kolo 2 tygodni strasznie zaczyna mnie własnie ona bolec i trace w niej siły, i w prawej rece, usg nic nie wykryło lekarze szprycują mnie tylko tabletkami zoładek powoli mi po nich siada proszę o pomoc.

Magdalena StusiĹska

Szanowny Panie,
proszę pamiętać o unikaniu podnoszenia ciężarów i obciążania kręgosłupa. Jeśli ból nie przejdzie należy dalej szukać przyczyny, być może problem leży w kręgosłupie szyjnym.