Ból kości nóg u 36-latki

DOBRY wieczor od jakiegos czasu bardzo bola mnie kosci nog zwlaszcza popoludniu i wieczorem,rano wstaje jak z krzyza zdjeta,nigdy nie mialam takich dolegliwosci:mam36lat,nie pracuje fizycznie zajmuje sie swoim poltorarocznym dzieckiem;bardzo niepokoja mnie te bole;prosze o informacje jakie moga byc tego przyczyny;dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości mogą mieć podłoże autoimmunologiczne (np. w wyniku RZS), zapalne, infekcyjne, zwyrodnieniowe, naczyniowe jak i inne. Sugeruję przeprowadzenie dokładniejszej diagnostyki pod okiem lekarza POZ.