Ból kości od palców w stopie

Witam od jakiegoś czasu mam ból kości od palców w stopie są takie momenty że łapie mnie taki skurcz że nie mogę się ruszyć ból też pojawia się nad kolanem od wewnątrz . Podejrzewam żylaki bądź reumatyzm

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę w pierwszej kolejności udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić dalsze postępowanie.