Ból kości, spuchnięty brzuch, zawroty głowy

Witam,zastanawiam się o czym mogą świadczyć objawy jakie mam? -przeszywający ból kości od kilku lat, -spuchnięta prawa strona brzucha, -powiekszone węzły, -niedobór żelaza, -zawroty głowy, -drętwienie kończyn. Jakie powinnam wykonać badania?Pod kątem jakiej choroby?Z góry serdecznie dziękuję za odp.Pozdrawiam. Ewa

Renata GrzechociĹska

Witam.
Wszystkie z objawów, które Pani wymieniła są niepokojące. Należy niezwłocznie udać się do lekarza rodzinnego, który pokieruje dalszą diagnostyką. Proponowałabym wykonać morfologię krwi, enzymy wątrobowe - AST, ALT,GGTP, fosfatazę alkaliczną ALP, badanie USG jamy brzusznej i węzłów chłonnych.
Pozdrawiam