Ból kości stóp u 50-latki

witam mam problem ze stopami a konkretnie z kostkami stóp pobolewaj mnie ale również kiedy wyjdę na spacer to później nie potrafię wrocic ponieważ prawa stopę ciągnę za sobą bolą mnie kości stopy muszę często odpoczywać żeby wrócić do domu nie wiem do jakiego lekarza się zwrócić i jakie badania musze porobić dziekuje za odpowiedz na mój problem dodam nie miałam stóp nigdy zwichnietych

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wymagają wdrożenia diagnostyki ortopedycznej. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który pokieruje procesem diagnostycznym.