Ból kości udowej, piszczelowej i biodra

jaka moze byc przyczyna okropnego bolu kosci udowej ,piszczelowej,lewej nogi oraz biodra......rowniez okropnie mnie boli pieta, i ostatnio mam powazne problemy z chodzeniem z powodu bolu calej lewej nogi i biodra....

Witam. Takie objawy najczęściej są wynikiem urazu. Proszę skonsultować się z ortopedą który przeprowadzi bezpośrednie badanie.