Ból kości w ręce i wynik badania krwi

Witam, Mam 25 lat i od czasu do czasu boli mnie kość w lewej ręce, Zdarzają się wieczory i noce że bolą mnie obje ręce. Ostatnio robiłam nadanie krwii i wyszło mi że mam za mało neurocytów 35,5% za dużo limfocytów 49,4% oraz liczbe neurocytów 1,53 G/I. W rozmazie mikroskopowym granulocyty segmentowane za mało oraz limfocyty i monocyty za dużo. W moczu tak samo leukocytów za duzo, nabłonki płaskie tak samo oraz występuja drożdże. Mam bardzo się niepokoić?

Witam. Pomimo iż poziom neutrofili nie jest bardzo niski, jak na Pani młody wiek wymaga dalszej diagnostyki. Sugerowałbym przynajmniej badanie kontrolne za 2 tygodnie z rozmazem ręcznym plus oznaczenie również takich parametrów jak LDH, ALP, OB. Myślę że USG jamy brzusznej również byłoby właściwym postępowaniem