Ból kostek w przy stopach końsko-szpotawych

Witam. Moja corka jest juz po dwoch zabiegach stop konsko szpotawych, ma 7 lat i ostatnio ja czesto bola kostki od zewnetrznej strony zeaz ciezko jej chodzic bo ja bola. Gdy konultuje to z jej ortopeda to mowi zemoze to byc spowocowane wada jaka ma. Prosze o opinie jakiegos innego lekarza gdyz jestem osoba ktora nie bazuje zdaniu jednego lekarza.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Dolegliwości bólowe z pewnością są wynikiem wady stopy. Warto poszukać w Gdańsku specjalisty ortopedy dziecięcego.