Ból kostki a praca fizyczna

Witam. Od dwóch miesięcy pracuje fizycznie, jest to moja pierwsza praca. Jestem kobieta. Odkąd zaczęłam pracować czuje uciążliwy ból w kostce, myslalam ze to z nadwyrężenia, ze to chwilowe. Niestety ból się nasila. Po pracy, w której przez 8h chodzę, dostaje tak silnego bólu w nodze ze płacze, codziennie. Byłam u ortopedy, zrobił mi zdjęcie RTG, wyszło wszystko okej. Dostałam zastrzyk przeciw zapalny i brałam ibuprofen. Lecz to nic nie pomogło. Bardzo proszę o pomoc. Co mogę robić dalej. Z góry dziękuje.

Witam.
Proponowałbym badanie usg stawu skokowego dla wykazania czy przypadkiem nie ma wysięku stawu, który o ile jest nienasilony może być niewykryty w badaniu przedmiotowym. Badaniem tym można wykazać również w części przypadków inne patologie tkanek miękkich. Równolegle warto byłoby wykonać badania krwi na poziom kwasu moczowego, CRP, czynnik reumatoidalny, OB,morfologię z rozmazem. Jako najbardziej prawdopodobny wydaje się wysięk stanu i /lub schorzenie z kręgu chorób tzw stawowych (reumatologicznych).