Ból kostki po nieprawidłowym postawieniu stopy

Witam kilka godzin temu byłam na trampolinie i gdy skoczyłam to prawa stopa poleciała mi do zewnętrznej strony. Bardzo boli mnie kostka od zewnętrznej strony i jest trochę spuchnięta, nie mogę chodzić. Co mam zrobić ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Proponuję zimne okłady, odciążenie stopy, maści przeciwzapalne, gdy ból nie ustąpi, nasili się, powiekszy się obrzęk, radzę skontaktować się z lekarzem.
Pozdrawiam