Ból kostki w palcu a skaleczenie

Zacznę od tego ze skaleczylem się w palec ranę ile mogłem tyle umylem zakleilem jakos się zagoilo samo. Ale ostatnio zaczęła mnie kostka w tym palcu boleć przy zginaniu czy to możliwe że od tfu rany która nie została dostatecznie umyta czy to zbieg okoliczności ?. Przy tej ranie tam gdzie się włączyła skórka jest takie troche ciemne czy możliwe że siedzi tam jeszcze jakiś brud ? I nic się nie dzieje. Palec ani spuchnięty ani czerwony teraz nie jest na początku tylko byl ale nie bolał nawet.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to zbieg okoliczności, choć nie można wykluczyć iż doszło do zakażenia rany bądź stanu zapalnego. Jeżeli objawy nie ustąpią sugeruje konsultację z ortopedą.