Ból kręgosłupa 4 miesiące po operacji kręgosłupa

Witam . Jestem blisko 4 m-ce po operacji kręgosłupa , ( odbarczenie kanału kręgowego , uwolnienie zrostów rdzenia kręgowego i korzonków nerwowych) . Właśnie w czwartek wrócił do pracy pozycja siedząca w aucie ( tryb pracy 12 godz. ) . No i się zaczęło . Bardzo duży ból na odcinku lędźwiowym. Mam również problem z poruszaniem ( podnoszeniem , przekręcaniem się w czasie snu ) poza tym zauważyliśmy z żoną nie naturalne położenie tułowia ( wykrzywiony względem reszty ciała )

Proszę omówić z NEUROCHIRURGIEM i NEUROLOGIEM, którzy Panią leczyli
Jak tryb życia, ? Jak rehabilitacja?
Konieczna kompleksowa ocena , badanie bezpośrednie ! Nie dźwigać Wiecej chodzenia niż siedzenia! a to trudne za biurkiem....
Leczyć należy PACJENTA, a nie wynik MRI !
Pozdrawiam