Ból kręgosłupa 6 tygodni po porodzie

Witam 6 tygodni temu urodziłam siłami natury dziecko, w trakcie porodu otrzymałam znieczulenie zewnatrzoponowe, po wyjściu ze szpitala w dalszym ciągu odczuwam ból kręgosłupa. Wczoraj tj. 18.03 coś mi szczykło w kręgosłupie i nie mogę się wyprostować boli mnie przy siedzeniu leżeniu a najbardziej przy chodzeniu, nie mam pojęcia co robić i gdzie się udać z tym problemem ? Proszę o pomoc ?! Dziękuję

Piotr Pilarski

Sugeruje wizytę u lekarza rodzinnego. Taki ból najczęściej ma przyczynę mechaniczna i przechodzi w ciągu 6 tygodni.

Pozdrawiam.